Çocuk Bakıcısı İstanbul

Bebek ve Çocuklarınız İçin Güvenilir, Referanslı Bir Bakıcıya İhtiyacınız mı Var.

Bizi Arayın! 02126601646


Çocuk Bakıcı Hizmetlerimiz


Eleman Arıyorum

Firmamız yaşadığınız tüm mekanlar için yatılı ve gündüzlü ev personeli temin etmektedir. Hayatınızı kolaylaştıracak ev personeli temin etmek için bize ulaşın!

İş Arıyorum

Güvenilir ailelerin evlerinde, yatılı veya gündüzlü; Bebek bakıcısı, dadı, oyun ablası, ev öğretmeni olarak çalışmak istiyorsanız bize ulaşın!

Çocuk Bakıcısı İstanbul

2 ila 6 yaş arası olan çocuklarınız için daha önce bu yaş çocuk bakımında tecrübeli bakıcı ve dadı talepleriniz için buradayız. İsterseniz yatılı isterseniz gündüzlü çalıştırabileceğiniz bakıcılarımızın tamamı tecrübeli ve referanslı adaylardır.

Tercihinize göre Türk vatandaşı veya *yabancı olan bakıcı adaylarımız, çocuğunuzun tüm sorumluluğunu alabilecekleri gibi çocuğunuzun bakımında size yardımcı olarak da çalışabilirler. (*Alya Danışmanlık yabancı bakıcılar arasından oturum izni olmayan adaylara çalışmamaktadır.)

Çocuk Bakıcısı İkiz veya üçüz Bebek Bakıcısı

Yardımcı bakıcılar çocuğunuzun bakımından arta kalan zamanlarda ev işleri ve yemek yapımını da üstlenirler.Dadı olarak adlandırdığımız bakıcılarımız tümüyle çocuk bakımına yoğunlaşarak öz bakımlarını üstlendikleri gibi kişisel gelişimlerini de takip ederler.

2 yaş ve üstü çocuklarınızın ikinci bir dil öğrenmelerini istiyorsanız İngilizce – Fransızca veya Almanca dillerini iyi derecede konuşan bakıcılarımız ile çalışabilirsiniz.

Bebek Bakıcı İstanbul

Yeni doğandan 2 yaşa kadar olan bebeklerinize daha önce bu yaş bakımında tecrübeli “yardımcı bakıcı” veya “dadı” talepleriniz için buradayız. İsterseniz yatılı isterseniz gündüzlü çalıştırabileceğiniz bakıcılarımızın tamamı referanslı adaylardır.

Bebek Bakıcısı

Yatılı bakıcılar haftanın 6 günü 24 saat sizinle yaşayacaklardır. Gündüzlü bakıcılarımızın çalışma saatleri sizin şartlarınıza göre değişiklik gösterebilir. Tercihinize göre Türk vatandaşı veya *yabancı olan bakıcı adaylarımız, bebeğinizin tüm sorumluluğunu alabilecekleri gibi bebeğinizin bakımında size yardımcı olarak da çalışabilirler. (*Alya Danışmanlık yabancı bakıcılar arasından oturum izni olmayan adaylara çalışmamaktadır.)

Yardımcı bakıcılar bebeğinizden arta kalan zamanlarda ev işleri ve yemek yapımını da üstlenirler. Dadı olarak adlandırdığımız bakıcılarımız tümüyle bebek bakımına yoğunlaşarak öz bakımlarını üstlendikleri gibi kişisel gelişimlerini de takip ederler. Yeni doğandan itibaren iki lisan ile büyütmek istediğiniz bebekleriniz için İngilizce – Fransızca veya Almanca dillerini iyi derecede konuşan bakıcılarımız ile çalışabilirsiniz.

Oyun Ablası İstanbul

2020 yılının başına kadar çocuklarımız ile okuldan önce veya sonra ilgilenmesi ve keyifli vakit geçirmesini sağlaması için ihtiyaç duyuyorduk oyun ablalarına. Yeni normal diye adlandırdığımız 2020 mart ayı itibariyle değişen hayatımızda zaruri bir ihtiyaç haline gelen oyun ablası arayışınız için doğru yerdesiniz.

Bebek bakıcısı Oyun Ablası

İsterseniz yatılı isterseniz gündüzlü çalıştırabileceğiniz oyun ablalarımız çocuğunuzun okuldan uzak kaldığı bu dönemde ihtiyacınızı karşılayacaktır. 3 – 6 yaş arası çocuklarınızın öğrenerek keyifli vakit geçirmesini istiyorsanız bizi arayın.