Çocuk Bakıcısı İstanbul Alya İnsan Kaynakları Bebek Bakıcı

Anasayfa > Çocuk Bakıcısı İstanbul Alya İnsan Kaynakları Bebek Bakıcı

Biz kimiz?

Alya Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak 2009’dan bu yana, İstanbul Bakırköy şubemiz ile siz seçkin ailelerimizin ev personellerini temin etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bir aile firması olan Alya Danışmanlık, Yaşadığınız tüm mekanlar için, yatılı ve gündüzlü kalifiye personel temin etmektedir, Alya Danışmanlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı lisansına sahip “1243” nolu Özel İstihdam Bürosu’dur.

Ne Yapıyoruz?

Aşağıdaki alanlarda yatılı ve gündüzlü ev personelleri temin etmekteyiz.


Yaşlılarımız içinÇocuklarınız içinEvleriniz içinHastalarımız için
Yaşlı bakıcısıBebek bakıcısıEv işi elemanıHasta bakıcısı
Günlük refakatçiProfesyonel dadıAşçıHemşire
Oyun ablasıÇocuk bakıcısıVilla PersoneliGünlük refakatçi
Bahçıvan
Özel ŞoförBekçiEv öğretmeni


Şirketimiz diğer firmalardan farklı olarak sizlere 3 ay boyunca “sınırsız eleman değişikliği” hakkı vermektedir.

Size en uygun elemanı bulana kadar yeni aday yönlendirmesi yapıyoruz.

Bunun anlamı iki taraf için de zaman kaybı olmaması adına her seferinde ilk kez eleman alıyormuşsunuz gibi ilgili ve özverili bir hizmet görecek olmanızdır.

Firmamız yaşadığınız tüm mekanlar için yatılı ve gündüzlü ev personeli temin etmektedir.

Hem Türk Vatandaşları hem de yabancılarla çalışmaktayız. Yabancı elemanlarda oturum izni olmayan (kaçağa düşmüş) ve tecrübesi olmayan elemanlarla çalışmıyoruz.


Çalışma Şeklimiz

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda istedikleri kriterlere uygun adayları kendi cv portföyümüzden temin ediyoruz. Daha sonra Müşterimizin uygun olduğu bir gün ofisimizde ya da elemanın çalışmasını istedikleri evde bizim de bulunduğumuz bir görüşme organize ediyoruz.

Anlaşma sağlandığı taktirde, işe başlayan elemandan memnun kalınmazsa 3 ay boyunca müşterimizin istediği kadar eleman değişikliği yapabileceğine dair sözleşme yapıyoruz. Bu organizasyonun hizmet bedeli, çalışanın bir maaşı tutarıdır.

Hayatınızı kolaylaştıracak yatılı ve gündüzlü ev personellerinizi temin etmekten mutluluk duyuyoruz.

Yaşadığınız tüm mekanlar için, yatılı ve gündüzlü ev personelleri temin eden firmamız, Alya Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak 2009’dan bu yana, siz seçkin ailelerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Alya İstanbul İnsan Kaynakaları Ve Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. Özel İstihdam Bürosu Olarak 26/04/2021-25/04/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 22/04/2021 tarih ve 845877 sayılı karar uyarınca 1243 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir.